Tickets_LP
לרכישת כרטיסיםהתקשרו אלינו לחצו לניווט

עיר השעשועים בע"מ

הלונה פארק בתל אביב, פארק השעשועים המוכר ביותר במדינה, משתרע על פני כ-50 דונם של מדשאות רחבות ידיים, עצי תמר ואקליפטוס, דרכי גישה מרוצפות ונוחות ושפע של אטרקציות והרפתקאות. ברחבי הפארק ממוקמים מזנונים שונים, המציעים מגוון ארוחות, חטיפים ומשקאות.

אנו משקיעים רבות בטיפוח המקום ודואגים לשמור עליו כגן פורח ושמח. מדי שנה אנו מחדשים ומרעננים את הפעילויות במקום, משדרגים מתקנים קיימים ומוסיפים מתקנים מרגשים, שהם המילה האחרונה מבחינת הרמה והאיכות בפארקי שעשועים בעולם. הלונה פארק פתוח גם בשעות הערב, וכשכל המתקנים מוארים בכל צבעי הקשת, התחושה היא של חגיגה אחת גדולה! 

שמחה והנאה הם מהערכים החשובים לנו ולכן אנחנו מארחים הופעות של מיטב אמני הבמה בארץ, בחופשת הפסח, ומפתיעים את המבקרים באירועים חגיגיים ומהנים בחגים. 

חשוב לנו שכולם ייהנו בלונה פארק, גם מי שמזלם לא שפר עליהם. כחלק מתרומתנו לקהילה, אנו מארחים עמותות וארגונים רבים. בשנה החולפת, למשל, אירחנו כ-1,000 ילדים חולי סרטן עם משפחותיהם, בשיתוף עם עיריית תל אביב והאגודה למלחמה בסרטן. כמו כן, פתחנו את האתר אקסקלוסיבית לכבודם של 300 נכים עם מלוויהם, שהגיעו ליום פעילות מפנק.

חברת עיר השעשועים, נוסדה ב-1975, הינה הבעלים של פארקי השעשועים והבילוי המובילים בארץ: "לונה פארק" בתל אביב, "סופרלנד" בראשון לציון, ופארק המים "מימדיון" בגני יהושע בתל אביב.

החזון שלנו 

עיר השעשועים שמה לה למטרה להמשיך ולפתח את פארקי השעשועים במדינת ישראל, להתחדש ולהפתיע עם מתקנים חדשים, מרגשים ומיוחדים, בצד שמירה ללא סייג על הבטיחות והאבטחה. 

הערכים שלנו 

שמחה והנאה 

זהו אחד הערכים החשובים ביותר שלנו. אנו משקיעים משאבים רבים ומחשבה כיצד לגרום לכם לשמחה גדולה ולהנאה צרופה, בכל פעם שאתם מבקרים באחד מפארקי השעשועים שלנו. בפארקים שלנו תוכלו למצוא עשרות מתקני שעשועים מטריפים וחדישים, המתאימים לגילאים שונים: אטרקציות לפעוטות ולילדים, לנוער ולמבוגרים. כל אחד יכול להתרגש מהמגוון העצום שאנחנו מציעים.

בטיחות 

מראשית הקמתנו, לפני יותר מ-30 שנה, חרתנו על דגלנו את נושא הבטיחות ואנו משקיעים את מיטב המאמצים בשמירה עליו. כל מתקן המיובא על ידינו נבחר בקפידה ועובר בדיקות יסודיות, על ידי מומחים בעלי שם עולמי, במטרה להביא לכם רק את המתקנים האמינים ביותר, מבלי להתפתות למתקנים זולים ולחיקויים הקיימים בשוק העולמי. משאבים רבים מוקצים לטובת תחזוקת המתקנים באופן שוטף וקבוע, הכוללת בדיקות תקינות וטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בכל האתרים קיימת מרפאה למתן עזרה ראשונה, המאוישת על ידי חובש. 

השקענו בתשתיות ובדרכי הגישה בין המתקנים השונים, כולל שבילים מרוצפים המאפשרים מעבר נוח וידידותי. בכל אתר ישנן נקודות המתאימות לריכוז ולפיזור של קבוצות ילדים, במידת הצורך.

חדשנות 

השקענו ואנו משקיעים מיליוני דולרים במתקנים חדשים ואטרקטיביים, מהידועים בעולם, כדוגמת: ה"קונגו" (הנהר הגועש) וה"קומבה" (רכבת ההרים מהגדולות והידועות בעולם) בסופרלנד, ה"אנקונדה" (רכבת האקסטרים של שנות האלפיים) ו"טופ ספין" (החוויה המאתגרת ביותר) בלונה פארק, והכול כדי להביא לכם את עוצמת החוויה המרגשת והנועזת ביותר.

איך לתכנן את הביקור

אם הגעתם לביקור בתל אביב עם המשפחה או סתם בא לכם ל"התפרק" ולהשתולל, הלונה פארק הוא מקום שאסור להחמיץ!

משך הביקור תלוי בעונה, אך בדרך כלל כדאי לפנות כ-6-5 שעות כדי לחוות וליהנות מכל המתקנים והאטרקציות שיש לנו להציע, במלואם. 

ניתן לערוך פיקניק גם בשטח הגן או ליהנות ממגוון הארוחות והחטיפים שבמזנון (ניתן להכניס לשטח הפארק דברי מזון מהבית אך לא מחברות קייטרינג או שירותי משלוחים).

מול הלונה פארק (מרחק הליכה ברגל) נמצא פארק גני יהושע. גם שם אפשר לערוך פיקניק ולמנגל על הדשא. 

הלונה פארק נרתם למאבק בעישון - העישון אסור בכל שטח הפארק, למעט בפינות העישון המסומנות.